hlavní informace pro účastníky

O konferenci

Hlavní vizí programového výboru a pořadatele I. ročníku konference VVKL je vytvoření platformy pro pravidelné setkávání odborníků z farmaceutického průmyslu na úrovních od vývoje léčiv a lékových forem, přes jejich výrobu, nezbytnou kontrolu a kvalitativní zajištění až po technický a vrcholový management. Cílem je poskytnou prostor jak pro sdílení praktických zkušeností v laboratorní praxi, možností řešení aktuální problematiky, tak současně i umožnit diskuzi o budoucnosti vývoje a výroby léčiv.

Jak říká prof. Martin Fusek: „Takováto akce tu chyběla a věřím, že bude mít pozitivní vliv na posílení komunity ve farmacii a její rozvoj.

PRogram konference

Konference se uskuteční v pondělí 20. a v úterý 21. Začátku přednáškové části prvního dne bude předcházet dopolední příjezd a registrace účastníků a oběd. V poledne bude zahájen odborný program zdravicí zvaných hostů. Na večer bude přichystáno rautové pohoštění a společenské setkání, kterému bude předcházet autogramiáda doc. Stanislava Rádla autora knihy Příběhy spojené s objevy nových léčiv. Druhý den bude pokračovat program rozdělený do dvou sekcí – Laboratoře / Výroba, které uzavře společný oběd. Prostor pro další diskuze a kontakty s kolegy budou vítaným zpestřením přestávek na kávu. Konference bude ukončena obědem v úterý odpoledne. Detailní informace o programu konference a jejím průběhu najdete po kliknutí na odkaz níže.

místo konání

Konference se uskuteční v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v Česku – Clarion Congress Hotelu Prague.

Součástí hotelu je Nákupní galerie Fénix s více než 80 obchody a nachází se přímo na stanici metra B Vysočanská, 10 minut z centra Prahy.

Můžete také pohodlně zaparkovat v podzemních garážích. Cena za parkování je 400 Kč / den nebo krátkodobě 50 Kč / hod (první 3 hod. zdarma). Navíc si můžete Váš příjezd i odjezd předem rezervovat, či ověřit dostupnost a cenu za parkování – viz webové stránky bezpečného parkování.

Clarion hotel připravil pro účastníky konference nabídku speciální cen ubytování s rezervačním kódem VVKL2023.

vložné

Vstup na konferenci si zajistíte úhradou konferenčního poplatku, který zahrnuje pitný a kávový servis, 2x oběd a večerní rautové pohoštění. Ubytování se hradí zvlášť.

Každý účastník obdrží jako poděkování publikaci Příběhy spojené s objevy nových léčiv, jejímž autorem je jeden z přednášejících doc. Stanislav Rádl.

  • Výše vložného (do 30.9.) ... 6.690 Kč bez DPH – Snížená cena platí do 30.9.2023 nebo v případě více účastníků z jedné společnosti.
  • Výše vložného (od 1.10.) ... 7.690 Kč bez DPH